Плідна співпраця

Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ вже багато років плідно співпрацює з КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» БМР. Студенти-практиканти спеціальності «Корекційна освіта» беруть активну участь у корекційно-реабілітаційній роботі, студенти-волонтери організовують дозвілля вихованців Центру, допомагають в організації режимних моментів тощо. 

3 5

Так, 13 грудня ц. р. активних учасників плідної взаємодії запросили до обговорення питань щодо створення на території Центру розвивально-ігрової зони у рамках Проекту GIZ Спеціальна ініціатива «Україна». Однією з головних умов Проекту є загальнодоступність ігрових майданчиків для всіх членів громад, всіх дітей мікрорайону незалежно від стану здоров’я. 

1 2 4 6

Зазначимо, що Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – федеральна компанія, яка підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у галузі міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В рамках німецько-української співпраці в Україні реалізуються проекти у сферах сталого економічного розвитку, енергетики, демократії, громадянського суспільства та державного управління, децентралізації, охорони здоров’я, зокрема, з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, та реагування на кризові явищa. Спеціальна ініціатива «Україна» – програма німецького уряду, створена за результатами урядових домовленостей між Німеччиною та Україною в березні 2015 року і триватиме до грудня 2018. 

Наші Дар'я Лисенко, Таїсія Ткаченко, Юлія Бігун розробили та презентували план-проект майбутнього ігрового майданчика для дітей з особливими потребами. Студенти поєднали у своїй роботі теоретичні знання та власний досвід організації життєдіяльності дітей з особливими потребами з урахуваннях їх включення в суспільство. Окрім того, організатори цієї зустрічі запропонували всім присутнім – депутатам Бердянської міської ради, викладачам кафедри прикладної психології та логопедії, педагогам Центру, студентам ІСПКО, батькам об'єднатися у творчі групи та створити власні проекти. Проведена зустріч не остання, оскільки питання соціальної адаптації складне і вимагає ґрунтовної підготовки та кваліфікованого підходу. 

Сподіваємось, що результатом цієї зустрічі у найближчому майбутньому стане новий розвивально-ігровий майданчик, доступний всім дітям міста.

Наталія Бондаренко, Ганна Лопатіна,
викладачі кафедри прикладної психології та логопедії
На світлинах: окремі моменти плідної співпраці
(Світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print