Плідне творче літо філологів

До нового навчального року викладачі факультету філології та соціальних комунікацій випустили низку цікавої наукової літератури (див. світлини).

DSCN1875

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов та методики їх викладання Оксана Дуброва підготувала навчальний посібник «Практична фонетика англійської мови», до якого  ввійшли тлумачення артикуляційний голосних і приголосних, правила наголосу та інтонування, значна кількість прав, велика кількість ідіом та прислів’ї та інше.

DSCN1876 DSCN1877

Кафедра української літератури та компаративістики ФФСК видала колективну монографію «Жанр і стиль: еволюція і літературознавча проекція» (заг. ред. О. П. Новик). У монографії досліджуються проблеми зміни класифікації жанру і стилю у фольклорі й літературі різних епох.

До 80-річчя створення факультету філології та соціальних комунікацій підготовлено та видано збірник наукових праць «Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. Філологічні науки» (гол. ред. В. А. Зарва), у якому висвітлено проблеми лінгвістики тексту, дискурсології, дискурс-аналізу, когнітивної лінгвістики, лексикології та фразеології.

Вийшла друком також книга «Історія Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету (1936–2016)» (заг. ред. А. М. Сердюк). У виданні висвітлюється історія ІФСК з часу створення в 1936 році мовно-літературного факультету в структурі Бердянського учительського інституту до 80-річчя функціонування Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету (2016 рік).

Також факультет філології та соціальних комунікацій отримав приємний подарунок від автора науково-популярного проекту «Стилет і стилос трьох степовиків» кандидата філологічних наук Тетяни Яровенко у вигляді серії книг, присвячених життєвому і творчому шляху В. Винниченка.

Всі презентовані видання будуть цікаві філологам, вчителям-словесникам, студентам та учням.

«Університетське Слово»
(за інформацією факультету) 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *