Плюс – мистецтво компліменту…

Традиційно навчальна психолого-консультативна лабораторія БДПУ  розпочала вподобаний студентами тренінг ефективного спілкування, який проводить Тетяна Ляхор. Учасниками стали студенти перших та других курсів майже всіх факультетів університету, які прагнуть удосконалити навички спілкування.

15068946_1685472748432077_977252419830999578_o

На першому занятті під час виконання вправ хлопці та дівчата були активними та щиро обмінювалися тематичними життєвими історіями. У всіх студентів, які виявили зацікавленість тренінгом, буде можливість попрацювати над розвитком здібностей вербальної та невербальної комунікації, адекватної самооцінки та впевненості в собі в процесі спілкування, навчитися навичкам встановлення та підтримки контакту з іншими людьми.

Протягом усіх занять в учасників буде змога розширити свої знання щодо мистецтва компліменту, стратегій поведінки в конфліктних ситуаціях, видів маніпуляцій та відповідних моделей взаємодії.

«Університетське Слово»
(за матеріалами лабораторії)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *