Початок роботи бізнес-інкубатора БДПУ

Учора, 17 квітня, розпочав активну діяльність бізнес-інкубатор, створений на базі Бердянського державного педагогічного університету. Відбувся перший тренінг із розвитку підприємницьких навичок на тему «Психологічні основи підприємницької діяльності». На початку учасники тренінгу – студенти та викладачі університету – мали змогу познайомитися, визначити мету та очікуваний результат участі в тренінгу.

У перший день роботи бізнес-інкубатора тренінг провела кандидат психологічних наук, доцент Ольга Фролова, яка дала змогу учасникам зрозуміти та розібратися, чи є у них схильність до підприємницької діяльності. Під час тренінгу студенти активно працювали в групах, виконуючи творчі завдання. Кожний з присутніх відповідально та креативно поставився до практичних вправ.

Наприкінці тренінга учасники мали змогу висловити своє враження щодо результативності проведеного часу. Всі учасники заходу висловили подяку організаторам і з нетерпінням чекають отримання нової цікавої та пізнавальної інформації, яку вони готові отримувати під час подальших тренінгів.

Вікторія Кириченко
студентка гуманітарно-економічного факультету
Світлини Тетяни Несторенко та
Ольги Фролової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print