Почесне друге місце  

У Мелітопольському державному педагогічному університеті 4 квітня ц. р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На конкурс було представлено 73 наукові роботи із 36 закладів вищої освіти з різних регіонів України. Було організована робота секцій за чотирма науковими напрямками.

Студент факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Владислав Галацький доповідав на секції «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у наукових дослідження» і посів почесне 2 місце. Науковий керівник доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Максим Павленко. Тема наукової роботи: «Розробка системи анкетування мовою Python з використанням фреймворку Django для моніторингу в освіті».

Завідувача кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики професора Віталія Хоменка було запрошено до складу журі конкурсу та призначено головою секції «Інформаційно-комунікаційні технології у загальній середній освіті», а доцент Максим Павленко працював у якості члена журі галузевої конкурсної комісії.

Необхідно відзначити високий рівень організації підсумкової науково-практичної конференції конкурсу, продуктивну роботу секцій, майстер-клас з робототехніки, екскурсійну програму для студентів.

Максим Павленко

(кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики БДПУ)

Світлини з архіву кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print