Почесні професори БДПУ

23 червня 2014 р. Вчена рада БДПУ на своєму черногову засіданні одностайно проголосувала за присвоєння звання "Почесний професор університету" Філіпе Пересу Родрігесу (Мексика) та д-ру Христині Ковшевич-Дурбак (США), які зробили вагомий внесок у розгортання міжнародних зв’язків БДПУ. Голосування проведене на підставі пункту 2.10 "Положення про Вчену раду університету", який відносить до компетенції Вченої ради прийняття рішення щодо кандидатур для присвоєння звання "Почесний професор університету".

PeresФіліпе Перес Родрігес – професор Інституту фізики Заслуженого Автономного Університету Пуебла (Мексика). Вперше відвідавши з офіційним візитом БДПУ у червні 2009 року, ініціював налагодження партнерських стосунків між нашими університетами. Зробив вагомий особистий внесок у розгортання цього партнерства, організовуючи підписання договорів, розробку та реалізацію спільних наукових проектів, обмін візитами викладачів і студентів тощо.

DURBAK002Христина Дурбак – американка українського походження, яка ще в минулому сторіччі заснувала Фонд імені своєї матері Катерини Ковшевич і десятиліттями допомагає успішній та обдарованій українській студентській молоді оплачувати за навчання в багатьох вишах України. З допомогою регіонального представника Фонду, редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва студенти й нашого університету вже четвертий рік мають змогу ставати стипендіатами цього Фонду. За останні чотири роки Сертифікати на право оплати за навчання отримали більш ніж 60 студентів Бердянського державного педагогічного університету, а загальна сума отриманих коштів сягнула за 300 тисяч гривень.

Ігор Лиман,
координатор міжнародної діяльності БДПУ

На світлинах: д-р Христина Ковшевич-Дурбак (США)
та
Філіпе Перес Родрігес (Мексика)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print