Починати треба з себе і сьогодні…

31 березня ц. р., напередодні Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму,  в БДПУ відбувся студентський флешмоб та науково-практичний семінар, підготовлений кафедрою прикладної психології та логопедії та ГО "Розвиток особистості плюс" (див. світлини). Гостями заходу стали освітяни міста, батьки дітей з аутизмом, лікарі-педіатри.

DSC01831 DSC01837

Учасників семінару привітала, а згодом ознайомила з діяльністю Компетентнісного ценру та кафедри прикладної психології та логопедії щодо проблем інклюзивної освіти заступник декана з наукової та міжнародної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Лопатіна.

DSC01840 DSC01842

Лекцію «Аутизм – від теоретичного розуміння до взаємодії» виголосила кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри Ольга Сербова, акцентувавши увагу  на важливості залучення уваги суспільства до проблеми аутизму у дітей. Зауважила, що своєчасне, максимально раннє втручання, комплексна підтримка дитини з особливими потребами – реальна можливість допомогти дитині стати повноцінним членом суспільства.

52yr6BJuWrc

Прозвучало звернення матері дитини з аутизмом Олени Корж та директора ГО "Розвиток особистості плюс" із закликом активізувати суспільні зусилля задля того, щоб діти та дорослі, які мають проблеми аутизму, стали в майбутньому повноправними членами суспільства. «Починати треба з себе і сьогодні, щоб завтра наше суспільство стало доступнішим таким дітям та відкрило для них широкі можливості» – зазначила пані Олена.

Доповідь асистента вихователя ДНЗ, практичного психолога, представника ГО " Розвиток особистості плюс" Олени Кидалової стосувалася параметрів діагностування та шляхів взаємодії з дитиною з аутизмом.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ольги Сербової)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print