Подарували казку дітям

DSC_1695 DSC_1704

День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем дітей, тому саме найменші з нетерпінням чекають цього свята. А ще більше потребують уваги діти, які позбавлені батьківського тепла.

DSC_1669 DSC_1670 DSC_1686 DSC_1668

Студентська рада факультету економіки та управляння внесла свій вклад у допомогу таким діткам: сьогодні, 18 грудня, вже за традицією завітала до дитячого будинку, щоб привітати малечу з днем Святого Миколая. Студенти підготували для дітей 1-4 класів незабутню виставу, яка допомогла їм зануритись у атмосферу справжньої зимової казки. Усього на святі були присутні 76 дітей дитячого будинку. Разом з казковими героями малеча відгадувала загадки, співала новорічні пісні, танцювала… Діти були в захваті від тієї атмосфери, яку створили в залі студенти й тому із радістю брали участь у всіх запропонованих конкурсах, маючи змогу проявити себе.

DSC_1650 DSC_1679 DSC_1680 DSC_1699

На завершення свята всі діти отримали подарунки від Святого Миколая – набори для творчості, розвиваючі ігри та солодощі, чим дуже тішилися. Усі подарунки для дітей були придбані за кошти, отримані під час проведення акції «Подаруй казку дітям», яку організували студенти факультету економіки та управління 11 грудня. 

Анастасія Ліконцева,
голова Студентської ради 
факультету економіки та управління
Світлини Олександра Бачурського,
студента ФЕУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print