Подарували нам свято

Естафету «Дебютів першокурсників» 9 листопада приймав гуманітарно-економічний факультет. Креативно і творчо, весело та артистично виступили студенти-історики та економісти, менеджери і правознавці. Це – перший спільний проект новоствореного гуманітарно-економічного факультету. Захід відкрили студенти гуманітарних спеціальностей, зануривши глядачів у справжній казковий світ. Історики та правознавці не тільки співали й танцювали, але й порадували присутніх дотепними жартами.

_DSC2532 _DSC2535

Виступ студентів-економістів виявився не менш веселим та оригінальним, юнаки та дівчата розважили присутніх комічними сценками, в яких розкрилися їх акторські здібності. Родзинкою Дебюту стало відео-привітання студентів-старшокурсників з порадами, як треба поводитися в університеті.

За словами самих першокурсників, підготовка до цього заходу дуже згуртувала їх, а перший виступ на сцені БДПУ приніс масу позитивних емоцій. Особливу подяку вони висловили студдекану Марії Нікіші, яка допомагала їм в організації заходу.

_DSC2551 _DSC2559

У кінці свята новачків привітала декан гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко, за словами якої, першокурсники виявилися дуже активними, талановитими та перспективними студентами.

Дебютантів вітав і голова профспілкового комітету БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій  Лола, презентувавши цьогорічним студентам солодкі подарунки та запросивши їх до Києва на зимових канікулах.

_DSC2565 _DSC2575

Позитивно прокоментувала захід й заступник декана ГЕФ з виховної роботи Ірина Нагай: «Вітаю всіх з чудовим дебютом! Вважаю (і не я одна), що все вдалося. Ви – великі молодці!».

Катерина Сухова,
студентка ІІІ курсу ГЕФ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print