Подяка «Школі волонтерів» кафедри соціальної педагогіки від Запорізької облдержадміністрації

4 грудня у кіноконцертному залі імені О.Довженка (м.Запоріжжя) відбулись урочистості та нагородження кращих волонтерів регіону з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів. Святковий захід уже другий рік поспіль було організовано Запорізьким обласним центром молоді за сприянням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації,  Департаменту соціального захисту населення ОДА та Департаменту освіти і науки ОДА, які також опікуються діяльністю волонтерів у навчальних та ветеранських закладах.

???????????????????????????????

Під час святкування на адресу волонтерів зі сцени лунали привітання від голови Запорізької обладміністрації Григорія Самардака: «Волонтер – це особлива людина. Сьогодні як у нашій країні, так і в усьому світі відбуваються певні негаразди. І у вирішенні всіх проблемних питань активну участь беруть саме волонтери. Своїми вчинками вони показують приклад, що, об’єднавши зусилля, можна здолати будь-які перешкоди. Волонтери дають нам розуміння того, що найважливішим для кожного мають бути саме людські цінності – життя, свобода, доброта до ближнього. Тож кожного дня ми маємо робити щось на благо людства, беручи приклад з наших волонтерів».

w9wXFNucfms

Також на святі відбулося нагородження найактивніших волонтерів регіону в номінаціях:  «Ековолонтери», «Дозвілля та розвиток дітей», «Робота з учасниками АТО і військовослужбовцями», «Волонтери серед ветеранів», «Молодь та здоровий спосіб життя»,  «Літні люди і люди з інвалідністю». Листи подяки та особисті книжки волонтера отримали близько 150 осіб з усієї Запорізької області.

Колектив «Школи волонтерів» кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ отримав подяку від голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорія Самардака за активну громадську позицію, розвиток волонтерського руху в Запорізькій області та з нагоди Міжнародного дня волонтерів. 10 найактивніших учасників волонтерського загону отримали сувенірну продукцію, особисті книжки волонтера, а також подяки від Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу, небайдужість до майбутнього рідного краю: Кочмар Анастасія, Бондаренко Аліна, Кіріченко Валерія, Лазаренко Анастасія, Скоч Вікторія, Самарська Анастасія, Субботіна Жанна, Волкова Амріта, Лебедєва Анастасія, Сердюченко Антон.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????  Подяка колективу Школі волонтерів 2015

Такі почесні нагороди заслужені, адже Школа волонтерів кафедри соціальної педагогіки (завідувач кафедри д.пед.н., проф. Ольга Гуренко) діє вже 10 років і займається просвітницькою роботою, соціальною профілактикою, навчально-виховною діяльністю, консультативною, соціально-терапевтичною допомогою, соціально-правовим захистом дітей та молоді. Вона була створена за ініціативи доцента кафедри Наталії Захарової з метою підготовки студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» до волонтерської діяльності в соціальній сфері. Пізніше керівником школи стала її колега Ірина Сизоненко. І вже цього року естафету прийняли викладачі кафедри Катерина Петровська та Анастасія Тургенєва.

IMG_2538

Після урочистостей присутні переглянули концертну програму, яку  подарували артисти запорізької естради: Світлана Ремжина, Сергій Соловйов, Кирило Клюйко, колектив «Мелодія», театр сучасної хореографії «Фенікс», шоу-балет «Форс» та заслужена артистка України Інна Гапон.

Катерина Петровська,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри соціальної педагогіки
На фото: цікаві моменти заходу
Фото  з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Подяка «Школі волонтерів» кафедри соціальної педагогіки від Запорізької облдержадміністрації”

  1. Вітаю всіх колег з Днем Волонтера! Дякую кафедрі соціальної педагогіки, директорату ІСПКО та особисто Казанцевій Ларисі Іванівні, за допомогу в організації поїздки до м. Запоріжжя, та активне сприяння в покращенні роботи “Школи волонтерів”!

Коментарі закриті.