Подяка від Еспресо.tv професору БДПУ

У 2017 році професор кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури БДПУ Софія Філоненко на запрошення всеукраїнського телеканалу «Еспресо» приєдналася до експертної ради Книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів». Ця премія, презентована під час Книжкового Арсеналу в Києві, покликана підтримувати інтерес до читання серед українців та відзначати найкращі новинки року. Родзинкою є те, що під час відбору враховують оцінки експертів та читачів.

Членами журі стали відомі літературознавці, критики, журналісти й викладачі. Експерти обрали найкращі книжки, видані з 1 червня 2016 року по 31 травня 2017 року, із понад 100 видань у двох номінаціях: «Доросла література» та «Дитяча література». Професор Софія Філоненко була експертом у «дорослій» номінації і пропонувала 5 найкращих видань. Після голосування визначилися книжки-фіналісти. А далі свої оцінки виставляли українські читачі, які мали змогу висловити свою думку в бібліотеках по всій країні.

25 листопада 2017 року у прямому ефірі телеканалу були оголошені переможці премії. У «дорослій» номінації змагалися книжки Мирослава Лаюка, Катерини Калитко, Артема Чеха та книжка «ДНК», написана колективом авторів: Сергієм Жаданом, Максимом Кідруком, Фоззі, Іреною Карпою, Юрієм Винничуком, Андрієм Кокотюхою, Володимиром Рафєєнком, видана в «Клубі Сімейного Дозвілля». Вона й перемогла в конкурсі.

У квітні 2018 року експерт конкурсу Софія Філоненко отримала подяку від телеканалу «Еспресо».

 Фото 1 еспресо 2

Фото 2 Фото подяка

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури)

На світлинах: Софія Філоненко під час дискусії на Книжковому Арсеналі в Києві, травень 2017 року; учасники літературної дискусії про історичну прозу на Запорізькій книжковій толоці в жовтня 2017 року

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print