«Помножене Милосердя» –

саме під такою назвою три дні тривала університетська акція Благодійної Скрині «ДоброДій» та редакції газети БДПУ «Університетське Слово», спрямована на допомогу родинам біженців з Маріуполя, які недавно знайшли притулок у Бердянську

Усе почалося із озвучення самої ідеї акції на минулій вівторковій нараді в ректора, коли редактор «УС» Степан Герилів роздав кожному учаснику наради порожні конвертики із написом «Помножене Милосердя» й запросив кожного вкласти в конверт посильну суму, а за кілька днів помножити її, завдяки милосердю своїх колег.

Сьогодні, 23-го травня, Степан Миколайович завітав до санаторію «Нива», де вже два тижні мешкає жителька Маріуполя Лілія Яхвіна з чотирма діточками (найстарша дочка з батьком залишилася в рідному місті), щоби вручити конверт із 1150-а гривнями від університетських «ДоброДій»ників. Він також залишив для двох родин біженців (інша родина з Маріуполя, яка також отримала конверт із грішми, тимчасово проживає на Лісках) пачку з одягом, що надійшла з Америки – від засновниці Фонду ім. К. Ковшевич п. Христини Дурбак та від завідувачки канцелярії церкви св. Івана Хрестителя, що в м. Нюарку, п. Ксені Гапій (див. світлини).

DSC_4088 DSC_4120 DSC_4134

«Ми дуже вдячні усім, хто долучився до цієї, такої важливої для нас нині, допомоги, – сказала на прощання багатодітна мати, – повну нашу перемогу може принести не зброя, а справжнє, натуральне душевне добро та милосердя, які ви проявляєте».

«Університетське Слово»
Світлини з архіву редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print