«Поповзом»

13 травня ц.р. волонтери загону «Палітра добра» взяли участь у фестивалі «Поповзом», який вже декілька років традиційно проводиться у Бердянській ДЮСШ для діток віком до одного року.

Волонтерський загін «Палітра добра» на чолі з викладачами кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (доц. Петровською К. В. і доц. А. С. Тургенєвою) є постійними партнерами заходу, а наші студенти – одні з найкращих помічників у організації та проведенні такого цікавого свята для малечі та їх батьків.

Цьогорічний фестиваль зібрав рекордну кількість учасників. Понад 100 сімей з малечами взяли участь у міні-забігах поповзом. Змагання викликали велике пожвавлення серед уболівальників – підтримати кожного з учасників прийшли родичі та друзі. Сімейні команди підійшли до першого спортивного виходу в світ своїх діток творчо: підготували кумедні тематичні образи, транспаранти і прапори. Адже прищеплення любові до спорту – діло серйозне і потребує зусиль!

Команда студентів з числа майбутніх соціальних педагогів забезпечувала декілька напрямів роботи – організаційні моменти, реєстрацію учасників, анімацію для дітей в образах сучасних ляльок LOL, а також створення комфорту всім учасникам фестивалю.

Волонтери загону «Палітра добра» завжди із задоволенням беруть участь у заходах соціального спрямування, тим більше, якщо доводиться працювати з такими милими учасниками. Адже волонтерська діяльність допомагає розвивати та удосконалювати студентам спеціальностей «соціальна педагогіка» і «соціальна робота» професійні знання і навички у роботі з дітьми, комунікації з батьками, організації співпраці з органами влади, а також розширювати коло професійних зв’язків, що є важливим для реалізації себе як справжнього фахівця своєї справи.

 2 3 

FB_IMG_1526360219709 5

 7 4

1 6 FB_IMG_1526360183806 

Анастасія Попова,

асистент кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти

Факультету дошкільної, спеціальної

та соціальної освіти

(світлини з архіву кафедри)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print