Поруч – із корифеями

Днями побачила світ книга  «Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова – 180 років», підготовлена до друку видавничим центром «Логос Україна».

Це історично-презентаційне видання знайомить широке коло читачів з історією університету – одного з найкращих і найпрестижніших вищих навчальних закладів нашої держави, роботою його структурних підрозділів, діяльністю колективу викладачів і науковців.

ф1 ф2 ф3 ф4

Чимало вихованців Національного педагогічного університету, які працюють у галузі освіти та науки України, а також за її межами, досягли значних успіхів на професійній ниві, тож багато сторінок цієї книги присвячено саме їм – їхнім науковим і творчим здобуткам, життєвим історіям і спогадам про пору навчання в університеті.

На сторінках цього ювілейного видання поруч із відомими українськими корифеями Іваном Драчем, Анатолієм Авдієвським, Миколою Жулинським та десятками інших є фото і коротка розповідь про нашого, університетського Павла Косенка – випускника аспірантури НПУ імені М.П.Драгоманова (2008), доцента кафедри музичного виховання БДПУ, кандидата педагогічних наук.

Вітаємо!

«Університетське Слово»
(за матеріалами видання)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *