Посмішки, здивування, дух перемоги…

Цього тижня закінчилася декада фізико-математичної освіти, що була організована викладачами кафедр факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. Десять днів поспіль тривали різноманітні заходи, конкурси, брифінги та виставки.

Не залишилися осторонь і студенти факультету. Студентська рада факультету ФМКТО виступила з ініціативою – провести  Брейн-ринг «Кубок декана ФМКТО».

OU19pNmaTFQ (1)

Слід зазначити, що проведення цього заходу для факультету є доброю традицією, яку започаткував ще 10 років тому доцент Олександр Школа.

Сім найкмітливіших команд зібралися в актовій залі БДПУ для того, щоб з’ясувати, хто ж цього разу отримає кубок декана.

Організацією заходу займалися студентка 4го курсу ФФМКТО, член Ради молодих учених БДПУ та Студентської ради БДПУ Вікторія Бондареко, доценти кафедри фізики та методики навчання фізики  Андрій Лазареко та Олександр Школа, заступник декана факультету ФМКТО з виховної роботи  Ольга Щетиніна.

_DSC1206 _DSC1209

Захід пройшов у дружній атмосфері. Посмішки, здивування, дух перемоги та змагання царили у залі цього дня. Перемогу здобула команда 4 курсу «Молодь» на чолі з капітаном Владиславом Глазуновим. Всі учасники отримали солодкі призи та грамоти. Переможців нагородила декан факультету Вікторія Жигірь Грамотою першого ступеня та Кубком декана ФФМКТО.

bDmlAKwGbGY Q8kBY2dBLZ0

Яна Сичікова,
голова РМУ БДПУ 
Світлини з архіву РМУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print