Поспілкувалися з кандидатом

26 жовтня ц. р. бердянці, як і всі повнолітні жителі України, постануть перед важливим вибором – хто ж стане депутатом Верховної Раду України? Саме з цього приводу учора, 15 жовтня, в полудень до актової зали БДПУ завітав один із 11-и зареєстрованих по нашому 78-у виборчому окрузі кандидат у народні депутати Петро Гончарук. Претендент на парламентське крісло вирішив ближче познайомитись з потенційними виборцями та розповісти їм про свої наміри щодо роботи в законодавчому органі держави. До речі, організатори зустрічі наголосили, що жодного тиску на волю викладачів та студентів не буде.

_DSC8046 _DSC8052 _DSC8055

На початку свого виступу Петро Адольфович коротко розповів про своє дитинство, освіту та кар'єрне переміщення аж до заступника голови Запорізької облдержадміністрації. Далі кандидат у депутати повідав, що він прагне робити, працюючи у Верховній Раді. Головними напрямами його роботи будуть налагодження процесу та вирішення проблем освіти, боротьба с корупцією, введення єдиного податку для підприємств тощо. Одне з основних гасел передвиборчої кампанії Петра Гончарука – «Європейська країна, з європейськими стандартами».

Петро Адольфович закликав усіх присутніх прийти на вибори та висловити свою громадську позицію, бо ж мова йде про майбутнє нашого міста, Запорізького краю, України. Він наголосив, що за чесні вибори і не визнає підкупу виборців різними «подачками».

Після виступу кандидата всі бажаючи мали змогу задавати питання, на які отримували обґрунтовані, змістовні відповіді.

Від ректорату університету та від учасників зустрічі Петро Адольфович почув слова вдячності за візит. Присутні були задоволені нагодою поспілкуватися з політиком, за що й нагородили його гучними оплесками.

Юлія Кочкова,
студентка БДПУ

Фото Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print