Посвята журналістів-першокурсників БДПУ

DSC_0053

   Сьогодні, восьмого вересня,  відбулась урочиста посвята першокурсників-журналістів Бердянського державного педагогічного університету у студенти. Першокурсникам вручили символи журналістської діяльності, як перший крок до майбутніх звершень. З привітальним словом до студентів звернувся головний редактор газети “Університетське слово”, регіональний директор американського фонду ім. Катерини Ковшевич Степан Герилів.  Степан Миколайович благословив молодих журналісті, побажав їм сил та натхнення для створення їх перших матеріалів.

   Посвята була приурочена до Міжнародного дня солідарності журналістів. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання журналістів, які загинули. У пам'ять загиблих журналістів студент другого курсу Сергій Біленький зачитав авторський вірш. За творчу діяльність, успіхи у навчанні, патріотичну громадянську позицію  Степан Миколайович від Фонду ім. К. Ковшевич нагородив Сергія Сертифікатом про сплату за навчання протягом цього навчального року та вручив юнакові подарунок від університетської благодійної організації «ДоброДій».

DSC_0002 DSC_0014 DSC_0037 DSC_0042

   До першокурсників звернулася завідувач кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова, зазначивши, зокрема, що сьогодні для них відкрився нелегкий шлях до омріяної професії. На них чекають труднощі в здобутті знань та радість студентських буднів.

DSC_0001 DSC_0008

 Ганна Волканова,
студентка-журналістка БДПУ
На світлинах: цікаві моменти із сьогоднішнього свята

Світлини з архіву кафедри соціальних комунікацій ІФСК БДПУ
   Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print