Повага й шана вам, захисники!

Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України, в головній університетські актовій залі за участю викладачів та студентів БДПУ, представників військових формувань, місцевої влади, воїнів АТО відбулися урочисті збори та святковий концерт.

DSCN2760 DSCN2761

Виступаючі: проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, доцент Вікторія Ліпич, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики міськвиконкому Ігор Зубрицький, представники ЗСУ, ветерани АТО, зокрема, зазначали, що Доблесть і Честь солдатів і офіцерів – справжня сила будь-якої армії, українські військовослужбовці зберегли все це і примножили, особливо в останні роки під час неоголошеної війни з російськими найманцями. Сьогодні український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – найголовніше!

DSCN2763 DSCN2767 DSCN2769 DSCN2770

Вшановували учасники зборів хвилиною мовчання загиблих земляків, ділилися враженнями від бойових дій на сході України, дякували волонтерам за активну допомогу бійцям на фронті.

DSCN2776 DSCN2779 DSCN2781 DSCN2783

Університетські співочі та танцювальні колективи, окремі виконавці зачаровували глядачів своїм неповторним тематичним мистецтвом…

«Університетське Слово»
Світлини редакції 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print