Повернення з «Острову скарбів та знань»

1

У стінах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 26 – 28 березня цього року проходила ХІ-та Всеукраїнська (з міжнародною участю) студентська олімпіада зі спеціальності «Корекційна освіта» (за нозологіями), в якій взяли участь понад 40 учасників з різних країн. Серед учасників були представники з усіх регіонів України та найближчого зарубіжжя.

Наш університет представляли магістранти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти спеціальності «Корекційна освіта» Ганна Мицик та Юлія Валуйських. Олімпіада проводилася протягом двох днів: у перший день проходило знайомство та написання тестових завдань з фахових дисциплін, а на другий – презентація та захист наукових робіт студентів. Роботи наших магістрантів викликали зацікавленість журі та учасників, за що були відзначені грамотами «За чіткість та аргументованість викладу змісту дослідження».

4 3

Наші студенти не тільки гідно представили наш університет, а й отримали незабутні враження від участі, спілкування з фахівцями спеціальності та екскурсій казковим містом. Тому можна вважати, що мандрівка довжиною в тисячу кілометрів пройшла недарма! Бажаємо нашим учасникам подальших творчих і наукових успіхів!

Наталя Цибуляк,
кандидат психологічних наук,
страший викладач кафедри прикладної
психології та логопедії ІСПКО

Світлини з архіву Г. Мицик і Ю. Валуйських


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print