Працюємо на майбутнє

Уже багато років триває дружня співпраця факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти БДПУ з учнями та педагогічним колективом Бердянської ЗОШ І-ІІІ ст. №9.

Учора, 14 березня, з метою профорієнтації більше 30 учнів 8-9-х класів прийшли до факультету ознайомитися зі спеціальностями та напрямками підготовки студентів БДПУ, умовами вступу, навчання та відпочинку… 

image (1) image (2)

Учнів привітала декан факультету, д. п. н., професор Вікторія Жигірь. Завідувач кафедри комп'ютерних технології в управлінні та навчанні й інформатики д. п. н., професор Віталій Хоменко розповів, що факультет застосовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології у навчанні, які є однією з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього простору.

image (3) image (4)

Для створення гідного іміджу факультету, реалізації прикладних програм і проектів регіонального і державного значення було створено достойну матеріально-технічну та методичну бази, що дозволяє в повному обсязі вирішувати завдання професійно-практичної підготовки, як показника якості освіти на кожному кваліфікаційному рівні.  

image (5) image (6) image (7) image (8)

Студенти факультету активно займаються науково-дослідною роботою у проблемних групах та наукових гуртках, беруть участь у студентських науково-практичних конференціях та олімпіадах.

Розробка «Архітектурної екскурсії» нашим університетом засобами трьохвимірної графіки студента–магістранта Антона Дмитрука (науковий керівник к. п. н., доцент Ганна Алєксєєва), яку продемонстрував студент 1 курсу Максим Підсадній, визвала жваве обговорення и зацікавила учнів. Цікавою була розповідь-демонстрація стенду «Використання альтернативних джерел енергії», яку підготовив к. т. н., доцент Олександр Антоненко.

image image (9) image (10) image (11)

Про необхідність вивчення фундаментальних фізико-математичних наук школярам розповідав к. ф-м. н., доцент Андрій Лазаренко, підготувавши презентацію, наглядно показав, що таке «фрактали», чим дуже здивував публіку.

Про математичний напрям підготовки розповідав старший викладач Валерій Коваленко Валерій Миколайович, до речі,  випускник цієї ЗОШ №9.

Отримавши позитивні емоції, учні відвідали корпус №2 БДПУ, де для них провів екскурсію заступник декана з наукової роботи та міжнародної діяльності Дмитро Вертипорох.

Висловлюємо подяку адміністрації ЗОШ №9 та вчителям вищої категорії Тетяні Полтавцевій (класний керівник 8 класу) та Вірі  Калині (класний керівник 9 класу) за плідну співпрацю!

Працюємо на майбутнє!!!

Ганна Алєксєєва,
кандидат педагогічних наук,
доцент
Світлини з архіву ФМКТО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print