Працювали активісти в Берліні…

Наприкінці жовтня доцент кафедри психології БДПУ, керівник «Південно-східної української асоціації практичних психологів та арт-терапевтів» Ольга Фролова у складі робочої групи відвідувала Берлін на запрошення німецького благодійного фонду  «Пам'ять, відповідальність і майбутнє (EVZ)».

Усього було запрошено 7 громадських організацій України та кaраїн СНГ, які презентували свої ідеї щодо реалізації різноманітних проектів для своїх цільових груп.

Разом із партнерською організацією «Гендер Z», яка є ініціатором освітнього проекту «СОГІдарність: мультиплікація толерантності», та іншими партнерськими організаціями активісти працювали над створенням проектної заявки.  Основна мета проекту «СОГІдарність» – покращення умов для зміни громадської думки з питань гендерної ідентичності та протидія порушенню прав людини.

Протягом трьох днів у процесі фасилітації представники громадських організацій намагалися створити свій унікальний проект, який буде реалізовано вже в наступному році.

Після такої продуктивної та цікавої роботи для учасників робочої зустрічі були організовані екскурсії містом, що має свою історію та характер: Рейхстаг, найвідоміша будівля в Німеччині, Бранденбурзькі ворота, меморіал жертвам Голокосту.

DSC_0563 DSC_0631

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print