Працювати, щоб університетом пишатися

Сьогодні, 10-го грудня, в конференц-залі БДПУ відбулося урочисте вручення Свідоцтв про закінчення аспірантури. З 1992 року в університеті здійснюється підготовка в цільовій аспірантурі за 16-а спеціальностями в семи галузях наук. В аспірантурі університету нині навчається 50 аспірантів, цього року викладачі та аспіранти БДПУ захистили 11 кандидатських (із них 1 – достроково) та 2 докторські дисертації, закінчили навчання 11 аспірантів і вступили до аспірантури – 12.

З вітальним словом до аспірантів-випускників звернулися: в. о. ректора Володимир Федорик; проректор з наукової роботи, Ігор Богданов, голова комітету профспілки БДПУ Віталій Лола, наукові керівники – професори Наталя Сосницька та Ігор Лиман, Людмила Коваль… Усі вони бажали випускникам подальших успіхів на науковій ниві, не зупинятися на досягнутому, творчого натхнення, нових відкриттів та здобутків, “сіяти розумне, добре, вічне” у серцях наших студентів. Від імені аспірантів-випускників 2004 року виступила кандидат педагогічних наук, доцент, докторант Світлана Хатунцева, а від імені аспірантів-випускників цього року – викладач Ольга Богданова. Привітати тих, хто вже закінчив своє навчання в аспірантурі, прийшла й нова зміна – аспіранти-першокурсники, від імені яких виступила Тетяна Ніконенко (див. світлини).

Сподіваємося, що нове поповнення справдить усі надії, і майбутні кандидати наук не полишать своєї наукової діяльності й, досягнувши чергової сходинки, ітимуть далі до професійних та наукових вершин. Працюватимуть так, щоби рідним університетом могли завжди пишатися!

Валентина Пінчук,
завідувач аспірантури
наукового відділу БДПУ

Світлини редакції «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії