Правда про шквали «братньої» навали

Сьогодні, 16 лютого, у 145-й аудиторії головного корпусу БДПУ відбулась презентація патріотичної книги «”Братня” навала», підготованої українськими істориками Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського.

світлина (5)

Розпочинаючи захід, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України БДПУ Ігор Лиман познайомив аудиторію з Віктором Брехуненком – одним із авторів книги – доктором історичних наук, професором.  Віктор Анатолійович  одразу відмітив, що «”Братня” навала» – це науково-популярна книга, тому розрахована не лише на студентів-істориків (котрі складали більшу частину аудиторії), а й на загальну публіку.  Він також повідомив, що вже 400 екземплярів книги було передано на фронт, ще 500 –  роздадуть тим, хто має повернутися додому під час наступної хвилі демобілізації. Згодом столичний гість перейшов до безпосередньої презентації книги.

світлина (2) світлина (4)

Віктор Анатолійович розповів, що книга поділяється на декілька розділів, кожен з яких висвітлює різні етапи протистояння українського світу російській експансії: від XII ст. і до наших днів. Зауважимо, що автор не став зачитувати моменти з книги, щоб зберегти інтригу для читача, тому лише частково розповів про зміст кожного з розділів. Також, Віктор Брехуненко повідомив, що на написання книги пішов майже рік (з весни минулого до січня цього року).

Віктор Анатолійович також розповів, що зараз йде робота над книгою «Проект «Новоросія».

світлина (1) світлина (3)

Під час презентації кожен мав змогу задати питання автору. Тут активність проявили представники цивільного корпусу полку «Азов», котрі також були запрошені на презентацію. Віктор Брехуненко охоче розмовляв з аудиторією, цікаво відповідав на кожне із запитань.   

Викладачі, студенти та гості було запропоновано придбати книгу.

Едуард Карнаух,
Кристина Лисенко,
студенти-журналісти БДПУ,
практиканти
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print