Право на гендерну рівність

3 листопада ц. р. студенти 403 групи спеціальності «соціальна педагогіка» на чолі з завідуючою кафедри Катериною Петровською організували відео-лекторій на тему «Гендерна рівність».

Проблема гендерної рівності активно досліджується науковцями і є актуальною у сучасному суспільстві, проте студентів зацікавило власне міні дослідження стану проблеми рівності чоловіків і жінок у своєму мікроколективі.

b82CdKclQTo

Майбутні соціальні педагоги вирішили шляхом організації інтерактивного заходу перевірити на практиці дієвість сучасного міжнародного і українського законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок, а також проаналізувати ставлення студентів різної статі до проблеми.

У ході проведення відео лекторію були продемонстровані відеоролики на різну гендерну тематику, а також змодельовані ситуації, що зачіпають проблеми прав та обов’язків представників різної статі, стереотипи, з якими стикаються чоловіки і жінки у повсякденному житті.

d7dwgsgLCN0 r31_66HnOWU

Результатом відео-лекторію стала цікава дискусія студентів різної гендерної приналежності про те, як вони розуміють проблеми і стереотипи щодо гендеру, і чи готові вони змінювати свої уявлення про ролі чоловіків і жінок, що існують у суспільстві.

Анастасія Попова,
асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти
На світлинах цікаві моменти відео-лекторію


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print