Представники проекту QUAERE – на заходах Національного тижня програми Еразмус+

З 14 по 18 листопада 2016 р. у Києві триває Національний тиждень програми Еразмус+.

В його рамках 15 листопада відбувся міжнародний інформаційний день програми Еразмус+ для вищих навчальних закладів. Базою проведення став Національний університет фізичного виховання та спорту України. Із презентаціями виступили представниці Брюселю Джулія Моро та Йоанна Перч-Конопка.

DSC07470 DSC07476

На заході були присутні кілька представників проекту QUAERE – Анна Новосад і Любов Щітка від МОН, Костянтин Кириченко від Сумського державного університету, Ігор Лиман від БДПУ.

Цікаво, що у своєму виступі Анна Новосад, розповідаючи про національні пріоритети програми, довела до відома присутніх прохання Міністра освіти і науки України акцентувати увагу на проектах, спрямованих на підготовку і підвищення кваліфікації педагогів, вчителів.

DSC07499 DSC07525

З презентаціями міжнародного інформаційного дня програми Еразмус+ для вищих навчальних закладів можна ознайомитись тут: (http://erasmusplus.org.ua/novyny/1415-mizhnarodnyy-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv-151116-m-kyiv.html

Багатим досвідом участі у проектах Еразмус+ з учасниками заходу поділився Костянтин Кириченко. 17 листопада у Міністерстві освіти і науки України (м. Київ, пр. Перемоги, 10, зал Колегії) на семінарі-презентації «Розбудова потенціалу вищої освіти в Структурних проектах Темпус та Еразмус+: актуальні результати» Костянтин Кириченко розповість безпосередньо про проект QUAERE.

Ігор Лиман,
координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print