Незмірна чаша милосердя бердянців

За майбутньою перемогою України у війні за рідну землю стоять не лише військові та дипломати, але й ті, хто за межами фронту ладні віддати все на благо Неньки.

Саме такі люди стали героями другої книги головного редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва під назвою «Наші Атланти: незмірна чаша милосердя». На сторінках видання – діяльність університетської волонтерської організації «Наші Атланти», з’єднана з сотні постів у соціальних мережах, світлин і спогадів. Презентація цієї книги проходила сьогодні в конференц-залі БДПУ.

DSC_0525 DSC_0492

Вітальними словами до автора та присутніх звернулись: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов та заступник міського голови Юлія Дойнова. Спільною думкою у виступах була подяка волонтерам і побажання скорішого завершення війни, що стала болем для кожного українця.Плавно презентація книги перейшла у бесіду між людьми, що знають чимало про війну і мають що сказати про її обличчя. У кожній промові переплітались пекучий біль втрат, теплі зустрічі та щасливі миті, думки про ціну волонтерської допомоги, що рятує життя. Висловлювались викладачі та громадські діячі, військові та небайдужі люди, що зробили свій внесок для наближення бажаної перемоги. Єдиним ритмом у виступах звучала віра у майбутнє без вистрілів та під мирним небом.

DSC_0577 DSC_0464 DSC_0483 DSC_0499

Кожен із присутніх отримав з рук Степана Гериліва примірник видання. Також автор подякував всім у залі за підтримку у спільній справі – допомозі армії.

DSC_0667 DSC_0581

Тож надіємося на третю книгу – про життя після війни, закінчення якої ми так чекаємо!

Сергій Біленький, 
студент-журналіст БДПУ 
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *