Презентація книги: “Традиції та звичаї українських козаків XV-XXIст.”

12 березня у Бердянському державному педагогічному університеті відбулась презентація книги “Традиції та звичаї українських козаків XV-XXIст.” від автора з м. Маріуполь, нащадка старовинного козацького роду, кандидата історичних наук, ветерана військової служби, генерал-лейтенанта козацької організації “Всеукраїнське козацьке військо” Леоніда Головешки. У презентації взяли участь доктор історичних наук, професор БДПУ Ігор Лиман, завідувач університетської бібліотеки Світлана Білокінь, секретар координаційної ради козацьких організацій міста Бердянська Ігор Зубрицький, отамани та представники 7 козацьких організацій, викладачі та студенти БДПУ.

Автор книги Леонід Головешко презентував науково-популярне видання про традиції і звичаї українських козаків, розповів про свою військову, педагогічно-виховну роботу, ознайомив присутніх із історією написання серії книжок про українське козацтво, зокрема, про останню, яку було надруковано у грудні 2014 року. Документи та світлини українського козацтва, представлені на сторінках книги, мають пізнавальне та виховне значення. Професор БДПУ Ігор Лиман і секретар координаційної ради козацьких організацій Ігор Зубрицький розповіли про історію розвитку козацтва, козацькі традиції на Бердянщині, привітали Леоніда Головешка з виходом цінної книги і подякували від міської влади і БДПУ за таку плідну роботу. Були також виступи козацьких отаманів, відповіді на питання, автографи автора на сторінках видання.

Виступаючі після презентації були єдині в тому, що відповідна книга буде корисна для козаків, викладачів і студентів, вчителів і учнів, а також для тих, хто цікавиться, хоче знати і примножувати традиції та звичаї українського козацтва. Леонід Головешко після презентації підписав особисто кожному покупцю книгу за 50% її вартості. Зустріч організували доктор історичних наук, професор БДПУ Ігор Лиман та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігор Зубрицький за підтримки козацького отамана Павла Мусенка.

Джерело: http://bmr.gov.ua


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print