Презентація результатів дослідження на Міжнародній конференції в Словаччині

1-2 червня 2018 р. в Економічному університеті в Братиславі (Словаччина) відбулася 17-та Міжнародна конференція Economic, Political and Legal Issues of International Relations 2018.  

На конференції, яка зібрала дослідників і науковців з країн Центральної та Східної Європи,  обговорювалися проблеми Європейського Союзу та європейської інтеграції, міжнародної політики, світової економіки, а також сучасні юридичні, культурні та соціальні проблеми міжнародних відносин.

Жваву дискусію викликали результати дослідження на тему «Вища освіта як можливість для розвитку місцевої економіки (Higher Education as an Opportunity for the Development of City’s Economy: a Case Study), які представила к.е.н., доц. Тетяна Петрівна Несторенко.

Дослідження було проведене польсько-українським колективом науковців (А.Остенда, Т.Несторенко, О.Прокопенко) на матеріалах Вищої технічної школи в Катовіце. Авторами планується продовжити визначення економічного впливу закладів вищої освіти на локальну економіку вже на матеріалах Бердянського державного педагогічного університету.

1 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

 

За матеріалами Тетяни Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print