Презентація в Бухаресті діяльності Науково-дослідного інституту Історичної урбаністики

20-21 травня 2016 р. в Бухаресті (Румунія) відбувся міжнародний воркшоп «“Мобільності” в Чорноморському регіоні».

DSC03064

Воркшоп був організований New Europe College (Румунія) та University of St. Gallen (Швейцарія). У воркшопі взяли участь більше 20 науковців, які представляли інституції Румунії, Німеччини, Швейцарії, Греції, Угорщини, США, Туреччини, Італії, України, Грузії, Молдови, Вірменії, Росії. Фінансову підтримку проведення заходу забезпечено VolkswagenStiftung (Німеччина).

фото 1

Доповіді воркшопу стосувались як методологічних засад «мобільнісного повороту» у соціальних науках, так і емпіричних case studies конкретних «мобільностей» у регіоні, що мало дозволити виявити низку довготривалих особливостей і варіацій «мобільностей» у часі і просторі в країнах, які мають вихід до Чорного і Азовського морів.

У рамках воркшопу професори БДПУ Ігор Лиман і Вікторія Константінова доповідали з теми «“Mobilities” of “Russian” Cities of the Black Sea and the Sea of Azov area at the period of the Russian Empire: studying by the Research Institute of Urban History». Крім того, бердянські науковці взяли участь у круглому столі «Академічна мобільність в країнах навколо Чорного моря. Можливості та виклики» (модератор – Константин Арделеану, Румунія).

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту НДІ Історичної урбаністики)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print