«Презентація» війни

DSC_0217

Коли закінчиться війна на Сході України? Таке питання сьогодні найбільше хвилювало студентів БДПУ під час зустрічі з бійцями батальйону «Азов».

Молоді та енергійні «азовці» завітали до університетської конференц-зали, щоб презентувати студентам фільми «Війна заради миру» та «Звільнення Маріуполя». На екрані з’являлися кадри «мирного» та «воєнного» міста, а також кінохроніка з села Широкіно.

Молоді «фронтові» люди були відкриті до діалогу, а тому вільно дискутували зі студентами та викладачами нашого університету. Боєць з позивним «Хорват» розповів про батальйон та його символіку, а також поділився власним баченням закінчення воєнних дій на Сході України. За його словами, мир настане тоді, коли всі території, що зараз знаходяться під окупацією, будуть підконтрольні Україні. Ще однією темою для обговорення стало відкриття Цивільного корпусу «Азов» у Бердянську, де працюють громадські активісти нашого міста.

DSC_0224   DSC_0212

Гості подарували усім присутнім із бібліотеки «Азову» збірки «Казки для дорослої малечі» та «Коли неможливо змовчати».

Наприкінці зустрічі кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко вручила бійцям медикаменти, які необхідні на передовій, та книгу редактора «Університетського Слова» Степана Гериліва «Наші Атланти: жертовність во ім’я спасіння» про роботу волонтерської організації БДПУ «Наші Атланти».

DSC_0215  DSC_0223

Юлія Барно,

студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “«Презентація» війни”

  1. Полк ” Азов ” , а не батальйон

Коментарі закриті.