Про Афганістан – театралізовано…

Сьогодні, 15 листопада, в одній з аудиторій нашого університету студенти-історики ІІІ курсу гуманітарно-економічного факультету разом із доцентом кафедри філософії та всесвітньої історії БДПУ Мариною Антощак провели відкрите заняття на тему «Нова історія Афганістану». На занятті була присутня в якості гості – кандидат історичних наук, доцент Таїсія Захарченко.

3BkgLn7MFTY Bgls1qXWdpo

Студенти зробили історичний екскурс у попередні часи Афганістану та добу нового часу. Завдяки використанню різних методів та прийомів проведення заняття майбутні історики театралізовано розкрили тему заняття, провели паралелі з іншими країнами й узагальнили матеріал та зробили відповідні висновки.

Hr_yVMlEHig N-fVOQn3Pm8 TR17teKr3NU

Марина Миколаївна з цього приводу згодом зазначила: «Студенти –  молодці. На рівні ІІІ курсу самостійно все підготували, використали різні презентаційні методи та засоби: відео, театралізоване дійство, рольову гру, певну атрибутику…».

lohpi33gBgc cJq-nb7YIjo

Своєрідним ідейним натхненником був Олексій Короткий, який запропонував провести заняття саме в такій цікавій формі. Студентам дуже сподобався як процес підготовки, такі сама його реалізація. Всі залишилися задоволеними.

Марія Тохтамиш,
студентка гуманітарно-економічного університету БДПУ  
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print