Про «факт», «фейк» та «фактоїд»

Сьогодні, 27 березня, у студентів-журналістів факультету філології та соціальних комунікацій відбулася відкрита лекція доцента Анастасії Носко на тему: «Робота журналіста над текстом щодо розкриття теми: оцінка фактичного матеріалу».

DSC_0034 DSC_0027

Викладач сформулювала визначення таких понять, як «факт», «фейк» та «фактоїд»,  розповівши про їх відмінності та особливості використання в медіа. Також пояснила необхідність ретельного опрацювання фактажу в журналістських матеріалах та розглянула разом зі студентами 13 групи методи та прийоми перевірки точності і достовірності інформації у журналістиці. Студенти побачили на реальних прикладах фактичні помилки, які допускають сучасні журналісти.

DSC_0008 DSC_0010 DSC_0017

На занятті були присутні: канд. філол. наук, доцент Людмила Кондакова, канд. наук із соц. ком, доцент Руслан Вербовий, старший викладач Ксенія Лукач та асистент Вероніка Бабак.

Кафедра соціальних комунікацій
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *