Про кейтеринг та молекулярну кухню

17 травня кафедра професійної освіти, трудового навчання та технологій в рамках тижня технологічної та енергетичної освіти й з нагоди днів науки приймала гостей з економіко-гуманітарного коледжу БДПУ. Молоді науковці під керівництвом Голови циклової комісії з підготовки молодшого спеціаліста з ресторанного обслуговування та харчових технологій Галини Сенченко провели цікаву та пізнавальну зустріч з викладачами та студентами спеціальності «Трудове навчання та технології».

Альона Безродна у доповіді «Особливості національного кейтерингу» розкрила сутність поняття і можливості галузі громадського харчування, пов'язаної з наданням послуг на віддалених точках, поділилась досвідом власного навчального закладу в цій діяльності і окреслила можливості і перспективи в цьому напрямі діяльності.

Вікторія Опара з доповіддю «Маркетингове планування кейтерингу»

Визначила етапи процесу досягнення маркетингових цілей, за допомогою якого підприємство планує, відслідковує і контролює багато факторів, що впливають на отримання прибутку, завдяки систематичному використанню маркетингових ресурсів в процесі застосування кейтерингу.

Вікторія Федосова зацікавила публіку неймовірними можливостями «Молекулярної кухні – феномену кулінарного мистецтва ХХІ століття». Страви молекулярної кухні готуються не для того, щоб досита нагодувати людину, а довести всім, що приготування їжі може бути мистецтвом. Замість звичайної сковорідки та каструлі, кулінари молекулярної кухні використовують центрифугу, сухий лід, азот, вакуумне приготування їжі.

Всі доповіді були доповнені яскравими презентаціями і відбувалися в теплій, дружній атмосфері.

IMG_1755 IMG_1756

 

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print