Про наш високопрофесійний колектив…

За два дні до Нового Року в головній актовій залі університету мала звітне слово ректор БДПУ, професора Вікторія Зарва на конференції колективу університету в рамках умов трудового контракту з Міністерством освіти і науки України. Доповідь ректора вмістила усе, чим може гордитися як колектив в цілому, так і кожен його представник, зокрема.

…Мимоволі пригадалася минулорічна подібна конференція, на якій, завершуючи свій виступ, Вікторія Анатоліївна, зокрема, зазначала: «Прошу студентство активно співпрацювати з ректоратом, разом вирішувати проблеми, пишатися тим, що працюєте чи здобуваєте гарну освіту в чудовому вітчизняному університеті з сильним науковим потенціалом і розвиненою матеріально-технічною базою. Напередодні Нового року я щиро дякую колективові за трудові й наукові досягнення, вірність рідному університету, розуміння, незмінну підтримку, за конструктивну критику, ініціативність, бажання зробити життя університету цікавішим і змістовнішим. Упевнена, що наш високопрофесійний колектив завдяки командній роботі, відповідальності всіх співробітників університету за доручену справу і надалі буде плідно працювати на благо майбутніх поколінь. Наша злагоджена робота з реалізації запланованого є гідним внеском у модернізацію науково-освітньої сфери, формування інноваційної економіки, заснованої на високому рівні знань. Нових перспектив, достойних нагород, злагоди і гармонії з навколишнім світом. Побажаймо один одному професійного зростання, оптимізму і віри в себе. Разом ми здолаємо всі труднощі». І всі ці побажання ректора збулися протягом року, що минає.

На завершення свого виступу Вікторія Анатоліївна привітала всіх з Новим роком і Різдвом Христовим, побажала здоров’я, творчого натхнення, нових вражень і досягнень, поваги один до одного, гармонії в сім’ї, колективі, зі світом, миру та злагоди в державі…

…Із звітною доповіддю ректора на конференції колективу університету невдовзі можна буде ознайомитися на офіційних сайтах БДПУ та «Університетського Слова».

«Університетське Слово»
Світлини «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print