Про небайдужість до проблем насилля

 Студенти 303 групи спеціальності «соціальна педагогіка» ФДССО під керівництвом викладача Наталії Захарової й Ірини Сизоненко 23 листопада ц. р. взяли участь у  тренінгу «Насилля у молодіжному середовищі» і акції «Сім’я без насильства» загальноміського рівня. Організаторами заходів виступили відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради і Бердянська міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Цікаві та пізнавальні форми роботи були присвячені Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок, який відзначався 25 листопада кожного року організовувались для студентів  у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Основними завданнями якої є:

привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;

формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

У ході проведення акції і тренінгових занять студенти отримали багато цікавої і корисної інформації щодо особливостей виявлення і профілактики проблем насилля, закріпили знання під час активної групової роботи, а також провели анонімне анкетування з метою виявлення випадків, пов’язаних із насиллям.

Робота студентів спеціальності «соціальна педагогіка» ФДССО була помічена організаторами заходу і відзначена подякою відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради.

У свою чергу, викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти і студенти ФДССО висловлюють щиру вдячність організаторам за небайдужість до проблем насилля і можливість отримувати нові знання.

CdQmyR9luXg EAHqnmK7l7g

feT9FkmwuPY FxD0PLyVnYM

JPBpUS7wjHE jsZXBKcdwNU

O3ywH4dI1Rc Y8_rty7XL-s

Дар’я Зленська,
студентка спеціальності «соціальна педагогіка»
Світлини з архіву автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print