Про Олімпійський День – від Руслана Літуса

Традиційно щорічно проходить головне свято спорту і здоров’я – Олімпійський День у вигляді заходів на честь річниці заснування Міжнародного Олімпійського комітету. Мільйони людей залучаються до оздоровчого бігу, гімнастики, різних змагань, конкурсів для дітей і дорослих. Ці заходи дають можливість отримати насолоду від свята і зробити крок в здорове майбутнє.

У нас цьогоріч свято відкрили показові виступи кращих спортсменів міста з видів спорту, які культивуються в Бердянську, а згодом – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юлія Дойнова, ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, голова профкому університету, депутат міської ради Віталій Лола, Олімпійський чемпіон, декан факультету фізичного виховання БДПУ, професор Сергій Георгійович Кушнірюк та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради Вадим Шумілов.

На підняття державного прапора України, Олімпійського прапора та прапора Бердянська були запрошені кращі спортсмени: Юлія Самойленко – майстер спорту України зі спортивної аеробіки, Олександр Титаренко – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу та Олександра Березіна – майстер спорту України з ушу.

Брали участь у святі представники понад 20 видів спорту:  відділення волейболу БДПУ, ветерани легкої атлетики з клубу любителів бігу «Екстрім» (м. Бердянськ); відділення спортивної аеробіки, художньої гімнастики, УШУ, баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи імені Назарова відділу освіти; відділення важкої атлетики та пауерліфтингу, футболу, вільної боротьби, «Спортивного орієнтування» відділу Дитячо-юнацької спортивної школи відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради, боксери міської федерації; відділення армспорту та кікбоксери  спортивного клубу ARENA, Бердянський шахово-шашковий клуб та інші.

Серед учасників спортивного свята були також навчальні заклади міста: Бердянський державний педагогічний університет, представлений всіма факультетами (фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти; філології та соціальних комунікацій; гуманітарно-економічного; психолого-педагогічної освіти та мистецтв; дошкільної, спеціальної та соціальної освіти; фізичного виховання), Бердянський муніципальний ліцей та
Бердянський економіко-гуманітарний коледж БДПУ, студенти яких брали участь у танцювальному флешмобі.

Загалом до участі в цьогорічному Олімпійському Дні в Бердянську долучилися більше 200 спортсменів міста з видів спорту, які культивуються в місті, та понад 200 студентів бердянських навчальних закладів.

1 2

3 6

4 5  

7 8

9

10 11

Руслан Літус,

старший викладач кафедри фізичного виховання ФФВ БДПУ

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print