Про проблеми впливу вищої освіти на розвиток інформаційного суспільства

Бердянський державний педагогічний університет виступив одним із співорганізаторів Міжнародної наукової конференції, яка відбулася 14-16 вересня у Вищій технічній школі в місті Катовіце (Польща), організованої та проведеної під патронатом Міністра науки та вищої освіти Польщі, губернатора Шльонська, сенатора Шльонського воєводства та Президента міста Катовіце.

Конференція була присвячена проблемам впливу вищої освіти на розвиток інформаційного суспільства. До складу науково-програмної ради конференції увійшли науковці з Польщі та України, в тому числі з БДПУ: д. п. н., професор І. Т. Богданов, к. і. н., доцент Т. П. Макаренко, к. е. н., доцент Т. П. Несторенко.

На конференції розглядалися результати досліджень, присвячених актуальним питанням розвитку вищої освіти та, в тому числі, впливу вищої освіти на розвиток міст в різних країнах. Особливий інтерес учасників викликала робота «Вплив університету на місцеву громаду», в якій автори Т. Несторенко та Т. Макаренко проаналізували роль БДПУ для Бердянська.

Для учасників конференції польські колеги організували цікаву програму знайомства з підприємствами міста Катовіце. Українська делегація відвідала науково-технологічний парк «Селезія» та телевізійну компанію TVP.

1  

4      5      2

3

«Університетське Слово»
(за матеріалами гуманітарно-економічного факультету)
Світлини – О. Остенда, О. Цубова

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Про проблеми впливу вищої освіти на розвиток інформаційного суспільства”

Коментарі закриті.