Про секрети переговорного мистецтва

Сьогодні, 19 квітня, в конференц-залі БДПУ з ініціативи голови комітету профспілки, депутата Бердянської міської ради Віталія Лоли для профспілкового активу університету розпочався тренінг «Майстерність ведення переговорів». Його проводить тренер, член президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Запорізької обласної ради профспілок, учасник першої (молодіжної) групи дансько-українського проекту між ФПУ та 3F «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» Марія Черняєва.

Учасників тренінгу привітав ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, побажавши успіхів у набутті знань для активності в молодіжному профспілковому русі...

DSCN3656 DSCN3667

Разом із університетськими профспілковими лідерами та представниками студентського самоврядування Марія Миколаївна запланувала  практичний тренінг з переговорного мистецтва (підготовка до успішних переговорів, делегування у переговорах, переговори проти торгів, примирення, закріплення угоди); розглянути питання:«м’які» та «жорсткі» переговори; етапи переговорів; стилі та стратегії переговорів; конфліктні ситуації під час переговорного процесу та їх вирішення; гендерні особливості переговірників (специфічні особливості чоловіків та жінок у співпраці);  роль переговорного процесу під час колективно-договірного процесу тощо.

DSCN3643 DSCN3666

Пріоритет у тренінгу надаватиметься проблемним питанням у переговорах та роботі в малих групах, що навчить учасників самим якісно проводити переговори. На учасників тренінгу чекають ситуативні ділові ігри, практика, інтерактивні вправи. Учасники також отримають аналіз та рекомендації стосовно своєї переговорної поведінки та поради до удосконалення.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print