ПРО ВЕЛИКОГО ХАВКІНА МОВИЛИ СЛОВО

В музеї історії БДПУ сьогодні, 15-го березня, викладачі, студенти, краєзнавці та гості університету відзначили 153-ю річницю з Дня народження випускника колишньої чоловічої гімназії БДПУ, видатного вченого-бактеріолога, імунолога, епідеміолога, винахідника перших вакцин проти чум та холери Володимира Хавкіна. Церемонію відкрив доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Ігор Лиман. Він разом із доктором історичних наук, професором Вікторією Константіновою та ректором університету, професором Вікторією Зарвою запросили присутніх у цікаву мандрівку в життя та діяльність знаменитого колишнього бердянця та вченого світового масштабу.

Безліч експонатів та фактів свідчать про те, що університет та Бердянськ мають повне право гордитися такою мудрою особистістю. Про це, до речі, свідчила й демонстрація в конференц-залі півгодинного фільму про Володимира Хавкіна.

«УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *