Про веселий наш  брейн-ринг…

Учора, 2 квітня, на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбувся брейн-ринг, присвячений Міжнародному дню гумору. Незмінними організаторами заходу виступили доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Сергій Улюкаєв та студент-магістрант спеціальності «Соціальна робота» Антон Сердюченко.

Подібний захід вже вдруге збирає однодумців-інтелектуалів із числа здобувачів вищої освіти зі спеціальностей «соціальна робота», «дошкільна освіта», «спеціальна освіта» у межах 2-го семестру 2018-2019 н. р. Цього разу, в інтелектуально-гумористичному брейн-ринзі взяли участь 4 жіночі команди, яких підсилювали хлопці спеціальностей «соціальна робота» та «соціальна педагогіка» – неодноразові переможці інтелектуальних заходів на факультеті. Учорашнє змагальне дійство мало на меті не тільки перевірити інтелектуальні здібності студентів на рахунок Міжнародного дня гумору, але й розважити присутніх цікавими питаннями та дотепним гумором.

…Не дивлячись на змагальний характер, брейн-ринг пройшов у дружній, невимушеній атмосфері. За результатами відповідей перемогла команда 303 групи спеціальності «Соціальна робота», яку «підсилював» здобувач вищої освіти зі спеціальності «Соціальна педагогіка» Денис Тарасенко.

Хоча перемогу здобула лише одна команда, солодкими подарунками були нагороджені усі учасники заходу – від профкому БДПУ (голова – Віталій Лола).

Вітаємо наших факультетських «веселунів» із блискучою участю!

Особливої подяки заслуговують організатори заходу Сергій Улюкаєв та Антон Сердюченко, а також профком БДПУ за «солодку підтримку» наших розумниць і розумників!

 

Наталя Рибнікова,

здобувач вищої освіти 3-го курсу

зі спеціальності «Соціальна робота»

ФДССО

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print