Про війну із перших вуст

Сьогодні, 22 квітня, в конференц-залі нашого університету проходила зворушлива зустріч солдатів 21-ї бригади військової частини №3011 Національної Гвардії України із волонтерами «Наші Атланти»,  викладачами та студентами БДПУ.

_DSC2468

У гості до нас завітали три демобілізовані солдати: Андрій Науменко (позивний – «Ромашка»), Ігор Український (позивний – «Хохол») та Віктор Хоменко (позивний – «Дядя Вітя»). Солдати, до яких на фронт неодноразово навідувалися «нашоатлантівці» Яна Осадча та Костянтин Дадаєв, ділились з аудиторією своїми враженнями від війни та переживаннями за долю рідної України. Розповіли захисники як важко було їм знаходитись  9 місяців в порожньому  полі, в непостійному складі (5-10 чоловік), оберігаючи  сою країну, своїх родичів та дітей, коли в кількох кілометрах від них знаходились до зубів озброєні загарбники.  Солдати також зазначили, що без допомоги волонтерів їм було б дуже скруто і висловили велике «ДЯКУЮ» університетським «Наші Атланти» за таку постійну підтримку. Волонтери, не дивлячись на будь-які перешкоди, потрапляючи під обстріли, приїжджали до хлопців знову й знову, привозячи їжу, теплі речі, медикаменти та багато чого іншого.

фото  ЗУСТРІЧ _DSC2421

В. о. ректора університету, професор Вікторія Зарва подякувала гостям за все, що вони зробили там, на фронті, захищаючи кожного з нас від жорстокого ворога, наголосивши також, що колектив університету, завдяки «Нашим Атлантам», й далі продовжує високу волонтерську місію…

_DSC2371

У знак вдячності солдати привезли й вручили подарунок –  фронтовий  прапор України, який оберігав їх протягом усієї служби, урочисто передавши його професору Ігорю Лиману – для університетського музею. В свою чергу, «нашоатлантівець» Степан Герилів вручив гостям свою книгу «НАШІ АТЛАНТИ: жертовність во ім`я спасіння» з автографом, пообіцявши, що в наступному томі буде розповідь й про них…

_DSC2319 _DSC2394 _DSC2397 _DSC2412

Зустріч провела одна із засновників «Наших Атлантів», провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко (див. світлини).

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини з архіву Студклубу та Сергія Старушко 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *