Про все, чим можна пишатися

Сьогодні, 26 грудня,  в головній актовій залі університету зі своїм другим річним звітом на посаді ректора БДПУ виступав професор Ігор Богданов під час конференції колективу університету в рамках умов трудового контракту з Міністерством освіти і науки України. Його доповідь перед представниками факультетів, студентства, інших університетських структурних підрозділів за регламентом  вмістила все, чим може пишатися колектив БДПУ в цілому і кожен його представник, зокрема.

Під час звітного виступу Ігор Тимофійович щиро здоровив усіх із Новим роком і Різдвом Христовим, зичив здоров’я, творчого натхнення, нових вражень і досягнень, поваги один до одного, гармонії в сім’ї та трудових колективах, миру та злагоди в рідній Україні…

Конференцію вів голова комітету профспілки БДПУ, доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола.

На завершення конференції ректор Ігор Богданов, проректор Вікторія Ліпич та голова профкому Віталій Лола вручили майже двом десяткам представників колективу БДПУ нагороди та відзнаки профільного міністерства, кабінету міністрів тощо. Серед нагороджених – Марина Богданова, Вікторія Жигірь, Віталій Ачкан, Віталій Гнатюк, Еліна Олійник, Ольга Яланська, Анастасія Носко, Геннадій Шишкін та інші.

…Із звітною доповіддю ректора на конференції колективу університету можна буде ознайомитися в перших числах січня наступного року на офіційних сайтах БДПУ та «Університетського Слова». 

_DSC3055 _DSC3058

_DSC3068 _DSC3073

_DSC3088 _DSC3090

_DSC3099 _DSC3105

_DSC3118 _DSC3125

«Університетське  Слово»

Світлини  Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб) 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print