Про «звітне дійство» – від заступника декана…

Як ми уже повідомляли, 15 березня 2019 року в актовій залі Бердянського державного педагогічного університету (http://bdpu.org) відбувся традиційний захід – звіт студентів-істориків гуманітарно-економічного факультету (http://bdpu.org/faculties/gef/) про польову археологічну практику 2018 року. Своїми враженнями від цього неповторного дійства ділиться наша постійна авторка – Ірина Нагай.

Послухати студентів та археологів прийшли не тільки студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету (http://bdpu.org), але й учні Бердянського муніципального ліцею та «аксакали» – члени Бердянського археологічного товариства «Ольвія-Арго».

Дівчата та хлопці, як завжди, творчо та весело повідали про «важке» експедиційне життя. Особливий захват у присутніх викликало вдале перетворення студентки-магістрантки Марії Тохтамиш (http://bdpu.org/faculties/gef/structure-gef/kaf-istor/)  в керівника експедиції – Валентину Папанову. Щороку студенти вдосконалюються у пародіюванні улюбленого викладача.  Судячи з того, що і сама Валентина Анатоліївна сміялася до сліз – жарти вдалися! 

Із великим інтересом та увагою всі присутні ознайомилися з презентацією результатів минулорічних розкопок Пологівської експедиції. Оскільки чимало часу у наших вчених-керівників пішло на обробку та експертизу експонатів (враховуючи значущість знахідок), ольвійцям довелося чекати весни, щоб детально підготувати фото-звіт.

Керівництво університету та факультету високо оцінило роботу студентів під час практики та нагородило самих активних грамотами та подяками. По завершенню урочистої частини у лабораторії утворилася черга з бажаючих ознайомитися та на власні очі побачити знахідки експедиції.

OLBIO 1  OLBIO 3

OLBIO 2 OLBIO 4

OLBIO 5 OLBIO 6

OLBIO 7

 

Ірина Нагай,
заступник декана з виховної роботи ГЕФ

Світлини Андрія Токовенка

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print