Проект «Прогресивне управління університетом»

На межі зими і весни 2018 р. в університеті імені Томаша Гарріга Масарика (м. Брно, Чехія) відбувся другий етап проекту «Прогресивне управління університетом», підтриманого American Councils for International Education, Cпілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Чеською агенцією розвитку.

В етапі взяли участь представники 25 українських університетів, включно із 6 ЗВО, представленими в проекті програми ЄС Еразмус + «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE). Оскільки двома з трьох головних складових проекту «Прогресивне управління університетом» є інтернаціоналізація та забезпечення якості освіти, з’явилась чудова нагода для синергії.

Фотозвіт про візит див. тут:  http://ri-urbanhistory.org.ua/en/home/12-news-en/570-brno-proekt-progresivne-upravlinnya-universitetom-3

Наразі триває підготовка пропозицій щодо співпраці українських ЗВО, включно із БДПУ, із структурними підрозділами університету імені Томаша Гарріга Масарика, м. Брно (https://www.muni.cz/en). Пропозиції від факультетів і кафедр БДПУ приймаються до 13 березня електронною поштою (bdpumv@ukr.net).

Із презентаціями лекцій і семінарів, представлених у Брно, можна ознайомитись у міжнародному відділі БДПУ.

11 19

 

Ігор Лиман,

професор, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *