Проект Яни Сичікової пройшов конкурсний відбір!

Учора, 15 серпня, Міністерство освіти і науки України видало наказ «Про затвердження переліку проектів, що пройшли конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, та формування тематичних планів у 2016 році».

я2 я3

Відрадно, що в переліку є й наш Бердянський державний педагогічний університет із проектом «Наноструктуровані  напівпровідники  для  енергоефективних екологічно  безпечних  технологій,  що  підвищують  рівень енергозбереження та екологічної безпеки урбосистеми» (загальне фінансування – 822,380 тис. грн., з яких – 382,92 тисячі – перший рік).

я1 я4 я5 я6

Керівник проекту – заступник декана факультету фізико-математичної і технологічної освіти з соціально-виховної, наукової та міжнародної діяльності,  доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Яна Сичікова (див. світлини).

Вітаємо університетського молодого науковця, бажаючи нових творчо-наукових досягнень!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print