Професійне свято логопедів

Традиційним для кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ є пізнавальне та веселе проведене святкування Міжнародного Дня логопеда, що відзначається 14 листопада.

IMG_4742 IMG_4760

У рамках свята на факультеті були проведені різноманітні заходи, а саме: конкурс на кращу стіннівку «Я логопед і я цим пишаюсь», презентація відео-чату «Логопед очима дітей» та відеоролик «Чому я обрав професію логопеда». Для студентів різних спеціальностей, викладачів та співробітників університету в 5б корпусі були розвішені листівки із професійними визначеннями та афоризмами про логопеда. На перерві всі бажаючі могли поринути в атмосферу логопедичної казки «Конкуренти логопеда». Приємною несподіванкою для всіх стало відкриття Selfi-стіни «Я ‑ логопед» – всі охочі мали змогу сфотографуватися. Заключною частиною свята було проведення майстер-класу «Виготовлення дидактичного матеріалу», яке ще раз підтвердило, що логопед – це професія творча. Завершилося свято підбиттям підсумків конкурсів і нагородженням учасників грамотами та солодкими подарунками.

IMG_4786 IMG_4804 IMG_4882 IMG_4887

Головне, що своє професійне свято логопеди нашого університету традиційно відзначають у дружній та радісній атмосфері, а студенти щоразу демонструють, що не дарма обрали таку корисну та цікаву професію!

Колектив кафедри прикладної психології та логопедії
Фото з архіву кафедри 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *