Професійне свято науковців

У Бердянському державному педагогічному університеті, як і в усьому українському науковому світі,  вже стало доброю традицією в травні підбивати підсумки наукової діяльності викладачів та студентів й висвітлювати її позитивні тенденції. Упродовж тижня (з 16 по 20 травня ц. р.) в університеті проходять Дні науки в межах X Всеукраїнського фестивалю науки.

DSCN0500 DSCN0508 DSCN0494 DSCN0527

До Днів науки видано програму наукової конференції студентів, у якій представлено план проведення студентських Днів науки та теми доповідей студентів кожної секції, на сайті університету розміщено “Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету”. 17-18 травня на кафедрах університету проводилися наукові семінари, круглі столи викладачів БДПУ.

DSCN0520 DSCN0516 DSCN0525 DSCN0496

Сьогодні, 19 травня,  в актовій залі головного корпусу університету відбувся урочистий захід із нагоди професійного свята всіх науковців. З вітальним словом виступили: в. о. ректора БДПУ, професор Вікторія Зарва, перший проректор БДПУ, професор Ігор Богданов, заступник міського голови Юлія Дойнова (див. світлини).

DSCN0485 DSCN0489 DSCN0503 DSCN0510

Лідери університетського рейтингу наукової діяльності – соціально-гуманітарний факультет, Інститут філології та соціальних комунікацій, факультет фізико-математичної та технологічної освіти презентували результати наукової діяльності за 2015 рік, керівники яких й виступили з відповідними презентаціями). Кращі науковці університету за підсумками 2015 року нагороджені відомчими (міністерськими) відзнаками, грамотами обласної ради, міського голови, медалями «За вагомий внесок у розвиток м. Бердянська», почесними грамотами та подяками ректора БДПУ (див. світлини).

DSCN0484 DSCN0495 DSCN0475 DSCN0478

Понад 70 студентів БДПУ відзначені грамотами ректора за високі досягнення, здобуті у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад та за кращі наукові студентські роботи у Всеукраїнському конкурсі з природничих, технічних і гуманітарних наук, за активну участь у науковій роботі. Яскравим завершенням Днів науки в БДПУ буде звітний концерт колективів кафедр музичного виховання та хореографії на підтвердження звання народного (фоторепортаж буде).

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *