Професор БДПУ Костянтин Баханов – в Уманському ДПУ

  10 листопада на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч студентів, учителів загальноосвітніх закладів, викладачів із доктором педагогічних наук, професором Бердянського державного педагогічного університету Костянтином Олексійовичем Бахановим.

Бах1

Основним у предметному полі було питання компетентнісного підходу у навчанні історії. Проте, розмова вийшла далеко за межі означеної проблеми, у векторі якої професор розкрив студентам основні проблеми сучасної історичної освіти;  важливість усвідомлення пріоритетності методики її навчання;  характер змін у  освіті в цілому й історичній, зокрема; ризики і виклики праці учителя-дослідника.  Студенти  мали змогу із розповіді  вибудувати модель професійного становлення відомого українського педагога – від учителя до науковця; використати її  для посилення особистісно-мотиваційного чинника навчання та зразку для професійної реалізації. Окремої уваги надав доповідач значенню предметно-історичних компетентностей та шляхів реалізації  нової  освітньої парадигми.

БАХ2 БАХ3

Обговорення актуальних проблем у загальному колі  стала доброю традицією на факультеті, тому знаному науковцю, методисту в подяку були теплі слова, щирі оплески, побажання нових зустрічей і подальшої співпраці.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту:
http://history.udpu.org.ua/index.php/39-novyny/723-vitaemo-z-otrimannyam-diploma-kandidata-nauk-15 )


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *