Профорієнтаційні сподівання

Важливим напрямком профорієнтаційної діяльності Бердянського  державного педагогічного університету є поїздки його викладачів до шкіл міста та району.

Так, 22 березня, університетські агітатори – Тамара Макаренко, Василь Крижко, Людмила Костенко та Юлія Семеняко були присутні на зустрічі випускників Гуляйпільського району з навчальними закладами області.

IMG_8151 IMG_8146

На початку зібрання йшлося про те, що зараз для майбутніх абітурієнтів настала важлива й відповідальна пора. Вони мають визначитися із вищим навчальним закладом, де продовжать здобувати освіту після завершення навчання у школі. До того ж, саме зараз дехто з майбутніх вступників остаточно вирішує, якому саме майбутньому фаху варто надати перевагу. Оскільки це – важливий вибір, який чекає на кожного, старшокласникам потребують допомоги.

Розповідаючи про наш університет, команда агітаторів зазначила, що це – вищий навчальний заклад державної форми власності ІІ-IV рівня акредитації, диплом якого високо цінується серед роботодавців. До структури БДПУ входить 6 факультетів, а також економіко-гуманітарний коледж, тож серед різноманіття запропонованих спеціальностей кожен абітурієнт може знайти ту, яка найбільше відповідає його схильностям й уподобанням. 

IMG_8148 IMG_8152 IMG_8153 IMG_8158

Майбутнім абітурієнтам розповіли про напрямки підготовки, особливості вступу та переваги навчання у БДПУ, який сьогодні динамічно розвивається і входить в топ-10 педагогічних вишів України. Серед  переваг зазначили про якість навчання, про високий науковий потенціал університету, про можливість проходження різноманітних закордонних практик, про наявність програми «подвійний диплом», про перспективи подальшого працевлаштування та інше.

Учням був представлений презентаційний матеріал у вигляді слайдів та роздано інформаційні буклети про наш університет. Для отримання більш детальної інформації про університет молоді порадили звертатися до інтернет-сайту, на якому діє спеціальна рубрика «Абітурієнту», а також висвітлюються усі напрямки діяльності вищого навчального закладу та події, які відбуваються у його житті. Тож сподіваємось побачити випускників Гуляйпільського району в лавах наших майбутніх студентів.

Юлія Семеняко
аспірант кафедри дошкільної освіти
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print