Профорієнтація – передусім

«Першочергове завдання  – якісна профорієнтація» – під таким гаслом пройшов минулий тиждень у нашому університеті. Перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Ольга Гуренко разом із  відповідальним секретарем приймальної комісії к. пед. н., ст. викл. Марією Скурською та  завідувачем підготовчого відділення Людмилою  Костенко завітали до випускників шкіл Більмацького, Бердянського та Михайлівського районів Запорізької області.

DSC04714

Мета таких виїзних заходів – поширення  інформації серед абітурієнтів про переваги навчання в нашому університеті, а також інформування про правила цьогорічної вступної кампанії. 

DSC04717 DSC04729

Багато цікавого почули старшокласники шкіл Більмацького району від колишньої випускниці однієї з шкіл їхнього району, а зараз – першого проректора Ольги Гуренко. Змістовно та детально вона розповідала про свою кар’єру, яку успішно побудувала в стінах Бердянського державного педагогічного університету, про якість навчання, про чудове дозвілля студентів нашого університету. «Особистий приклад – це головне переконання для майбутніх студентів», – вважає  Ольга Іванівна.

Отримати максимум корисної інформації про університет та правила вступної кампанії 2017 року випускникам також допомогли  інформативні матеріали, підготовлені приймальною комісією та факультетами.

Людмила Костенко,
завідувач підготовчого відділення БДПУ
Світлини Ольги Гуренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *